O mnie

Witam wszystkich nazywają mnie Siergiej, mieszkam, pracuję i rozwijam się w Częstochowie.

Blog który tworzę dla Was jest efektem doświadczeń, przemyśleń i świeżego spojrzenia na tematy, które nie zawsze były chętnie zestawiane z trenowaniem i pracą nad własną sylwetką. Chciałbym ukazać aspekty o które zapominamy zadbać w związku z dobrą kondycją naszego organizmu. Organizm to system bardziej złożony niż może się wydawać ale naszą przewagą jest dostęp do informacji związanych z budową i zależnymi działaniami które zachodzą wewnątrz nas, tym samym poznanie tych struktur staję się o tyle prostsze o ile jesteśmy w stanie poświecić czasu na ich analizowanie

Tak, trening i praca nad budową ciała jest mi bardzo bliska jako kulturysta i trener personalny a obecnie sprzedawca suplementów i projekt menager Muscle Power.tv  

14lat doświadczenia i pracy nad sobą w wielu wymiarach i płaszczyznach. Wiem i wierze mocno w to, że osoby trenujące świadomie zawsze angażują się bardziej nie tylko w rozwój cielesny ale i umysłowy, tak też było ze mną i jest do dziś, dlatego też NeuroBIG ( budujemy masę mięśniową neuronów ). Pragnę aby NeuroBIG był moją odpowiedzią dla wszystkich szukających i wątpiących w swoje możliwości, dla tych którzy godzinami ciężko pracują nad swoją sylwetką a następnie chcą sięgnąć po swoją ulubioną lekturę z którą tak długo zwlekają. Pamiętajcie nigdy nie będzie wystarczająco czasu aby pozwolić sobie na przeczytanie wszystkiego, nigdy nie będzie wystarczająco czasu aby stać się doskonałym w każdej dziedzinie ale dostrzegając tu i teraz otrzymujesz wystarczająco czasu żeby bez przerwy w każdej minucie swojego istnienia rozwijać się i być świadomym każdej komórki w swoim ciele.

Łukasz Sieraga

Czy nie jest tak, że trenujemy parę lat zatracając radość jaka była uprzednio zaczynając trening, trzęsąc się na samą myśl z niecierpliwością pragnąc zastosować nowy plan uknuty w sennych uniesieniach? Czy nie jest tak, że kupujemy drogi samochód, szybki motocykl a nasza ekscytacja topnieje wraz z czasem i nigdy nie jest taka jak za pierwszym, czy drugim razem ? Czy nie jest tak, że po pierwszym pocałunku wybranki swojego serca czujemy smak jej ust przez następne godziny i pragniemy kolejnego, a z czasem to uczucie staje się wywłaszczone przez jak to nazywamy codzienne życie ?!

A może jest tak, że wszystko co robimy przechodzi w nas transformacje, staje się mechaniczne, odciążamy mózg aby zrobić miejsce na kolejne zadania, akceptujemy fakty i przestajemy je dostrzegać bo przychodzą nam bez większego zaangażowania. Czy potrafisz pójść na trening, dotknąć sztangi i zrobić to tak jak za pierwszym razem odnosząc sukces za każdym wykonanym ruchem ?! Zacieramy swoją świadomość, nasze bycie opiera się na wysterowanych ruchach i zautomatyzowanych odczuciach.

Życzeniem moim jest abym  Ja sam i Wy wszyscy, WY którzy są świadomi tego, że jest coś nie tak stali się świadomi podczas każdej sekundy swojego życia, z tego płynie rozwój i radość, bo radość jest w nas samych i we wszystkim co Nas otacza i nie jest ważne to gdzie jesteś, kim jesteś, jak wyglądasz i ile masz pieniędzy, ważne żebyś w swojej mentalności wygospodarował ciągłą obecność na bycie obecnym ciągle z samym sobą.

Czym więcej neuronów i neuroprzekaźników tym lepsza świadomość, im lepsza świadomość tym więcej kontrolujemy, im więcej kontroluje tym łatwiej nam podążać w określone kierunki i osiągać wyznaczone cele. Pamiętajmy, że kiedy masz zamiar wyruszyć w podróż to musisz odpowiednio przygotować swój pojazd, przecież nikt nie wyjedzie samochodem gdzie pojawiły się usterki, tak samo jest w naszym organizmie, na początek musimy powrócić do norm zdrowotnych, potem przychodzi czas na profilaktykę aby nie musieć borykać się z urazy bo w przeciwnym wypadku czekają nas ciągle przestoje i problemy.

Moje ciało zostało wytrenowane przez świadome i akceptowane ruchy co dało dobre rezultaty które możecie sami zweryfikować na Facebooku szukając mnie pod : Siergiej Sieraga.
Wiem, że moja głowa ma jeszcze większe możliwości, ale moja głowa nie jest wyjątkowa, bo jestem taki sam jak wy i każdy z nas ma te same możliwości.

…Pamiętajcie Neurony pracują zero-jedynkowo, albo nie wykazują aktywności albo pracują na 100% potencjału, ale ktoś je musi pobudzić !! Czas na WAS

Pozdrawiam

Siergiej Sieraga